تبلیغات
فیلتر شکن - اینم یک پگ کامل از همه چیز:

فیلتر شکن

اینم یک پگ کامل از همه چیز: :[عمومی , ]

WWW.Amir-hk2.blogfa.com
 
نرم افزار CProxy بلوک شد:
 
طبق اطلاعات بدست آمده،نرم افزار CProxy در برخی آی اس پی های ایران بلوک(مسدود) شده و غیر قابل استفاده است.در طی تماسی که ما با مسئولان CProxy داشتیم،آنها گفتند که نرم افزار CProxy بنا بر استانداردها و نوع فیلترینگ در ایران طراحی نشده.آنها گفتند که به احتمال فراوان آی پی سرور انتقال آنها رو مسدو کرده اند.به گفته ی Evzen Mayer مدیر CProxy،این نرم افزار در کل یک نرم افزار مجانی نیست ولی یک اکانت مجانی و همگانی دارد که در ایران از اکانت مجانی آن استفاده می شد.به گفته ی او آنها سعی می کنند که روی این موضوع کار کنند و هم اکنون در پی کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلترینگ در ایران هستند.ممکن است در نسخه ی بعدی این نرم افزار این مشکل تا حدی رفع شود.تا اکنون فقط یک نسخه ی از این نرم افزار ساخته شده.

لینک مرتبط
وبسایت رسمی CProxy

منبع:NO proxy

 
نرم افزاری برای تست عملکرد و سنجش سرعت پروکسی
 
Invisible Browsing 4.0

نرم افزار Invisible Browsing ، نرم افزاری مناسب برای تست پروکسی است.این نرم افزار یک لیست آماده از پروکسی را در خود دارد و می توان از آنها استفاده کرد.می توان به آن پروکسی داد تا برای ما تست کند.از جمله امکانات منحصر به فرد Invisible Browsing ،محاسبه ی سرعت پروکسی بر حسب کیلوبایت بر ثانیه است و تعیین کشور صاحب سرور پروکسی و اطلاعات دیگر.برای استفاده ی بهتر از این نرم افزار بهتر است ابتدا به سایت http://proxylists.net بروید و یک پروکسی از لیست آن انتخاب کنید و به نرم افزار Invisible Browsing بدهید ، تا برای شما تست کند.لازم به ذکر است که این سایت یک منبع معتبر ارائه دهنده ی پروکسی است که هر 30 دقیقه یکبار لیست پروکسی را به روز می کند.

Download
حجم این نرم افزار حدود 1 مگابایت است


پی اچ پی پروكسی 4 :

صفحه اصلی اسكریپت http://sourceforge.net/projects/poxy


 AntiFilter:

http://11asp.myblog.ir

http://kamiar.5gigs.com

http://olh.fbhosting.com/index.php

http://www.proxysurfers.com 

http://11bsp.myblog.ir

http://11csp.myblog.ir

http://11dsp.myblog.ir

http://11esp.myblog.ir

http://11fsp.myblog.ir

http://11gsp.myblog.ir

http://meandyou.weblogs.us/1

http://www.phproxy.us

http://meandyou.weblogs.us/1

http://www.bumppoman.com/poxy/index.php

http://www.proxyed.blogiseverything.com

http://thewastelandz.com/proxy/
http://files.jtymes.net/x/index.php
http://www.proxysurfers.com/
http://www.gamersisland.net/proxy/
http://www.findtville.com/proxy/index.php
http://www.startingqbasic.co.uk/phproxy/
http://www.liv3.org/proxy/
http://valspy.net/proxy/index.php
http://cngo.agpr.net/proxy/
http://www.valspy.net/proxy/index.php
http://proxy.phpcool.be/online/
http://pezhvak.glwb.info
http://nima643.glwb.info/
http://a4-2000.co.sr
http://a5-2000.co.sr
http://6richter.glwb.info
http://7richter.glwb.info
http://mediahus.glwb.info/index.php
http://www.plebweb.com/proxy

http://www.proxy247.com
http://www.proxyforge.com
http://www.girbazar.com
http://www.sinaberang.net
http://www.shakhate.host.sk
http://www.starproxy.host.sk
http://03feb06.coconia.net
http://omid10.host.sk
http://omid9.host.sk
http://omid8.host.sk
http://omid7.host.sk
http://omid6.host.sk
http://omid5.host.sk
http://hidip.co.nr
http://a3-2000.co.sr
http://www.par-127.host.sk
http://a2-2000.co.sr
http://omid4.host.sk

      


طرح فیلترینگ یكپارچه ملی بزودی در كل كشور اجرا می شود   

 
 
دیتابیس ملی فیلترینگ ظرف سه ماه آینده اجرایی می‌‏شود و به این ترتیب در كل كشور فیلترینگ سایت‌‏ها به یك نحو اعمال خواهد شد.


رضا رشیدی، مدیر عامل شركت فناوری اطلاعات(دیتا)، در گفت‌وگو با ایلنا اظهار داشت: در كمیته تعیین مصادیق فیلترینگ، وزارت ارتباطات به عنوان مجری اعلام شده و به اجرای بحث‌‏های فنی می‌‏پردازد. وی با بیان این كه كمیته تعیین مصادیق و وزارت ارتباطات در كارهای فنی با یكدیگر تعامل دارند یادآور شد: با عملیاتی شدن بانك اطلاعات ملی فیلترینگ مشكلاتی از قبیل تشابه حروف در سایت‌‏ها كه سبب فیلتر شدن اشتباه برخی از سایت‌‏ها می‌‏شود، حل خواهد شد.

رشیدی گفت: دیتابیس ملی فیلترینگ از خطا و اشتباه ICP ها به دلیل این‌‏كه بانك اطلاعاتی جداگانه دارند جلوگیری می‌‏كند و همهICP ها می‌‏توانند روزانه به وسیله این بانك اطلاعاتی UPDATE شوند.
مدیر عامل دیتا با اشاره به این كه قرارداد بانك اطلاعاتی فیلترینگ مربوط به یك شركت داخلی است، در خصوص نقش وزارت ICT در كمیته تعیین مصادیق اظهار داشت: روی بحث فیلترینگ كارشناسی صورت می‌‏گیرد، به طوری كه اگر ضرورت وجود یك كارشناس احساس شود وزارتخانه آن را انجام می‌‏دهد، اما مباحثی كه مربوط به كار فرهنگی و دینی است به تشخیص سایر اعضای این كمیته مربوط می‌‏شود.

وی با تاكید بر این كه نمایندگانی كه در كمیته تعیین مصادیق حضور دارند به نوعی آشنا با امور فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند یادآور شد: قرارداد مناقصه فیلترینگ شركت دیتا، شركت دلتا گلوبال ایرانی نهایی و امضا شده است.

- گزارش ماهنامه دنیای كامپیوتر و ارتباطات از شركت دلتاگلوبال مجری فیلترینگ یكپارچه

رشیدی از دیگر فعالیت‌‏های شركت دیتا به مناقصه تجهیزاتی DNS CASH FILTERING اشاره كرد و گفت: این مناقصه از سه ماه پیش شروع شده و در حال حاضر در مرحله نهایی است.

وی افزود: در صدد افزایش STN1 شركت دیتا در كل كشور هستیم، به طوری كه این تعداد را از 11 به 200 می‌رسانیم و در این رابطه باید تجهیزات كامل‌‏تری داشته باشیم كه مناقصه مذكور در این جهت شكل گرفته است.
مدیرعامل دیتا در خصوص پروژه مركز عملیات امنیتی (SOC)، گفت: این پروژه در حال كامل شدن است و در مرحله دریافت ابزار و تجهیزات است. وی تصریح كرد: بحث امنیت تنها مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار نیست، بلكه جنبه دانش آن نیز مهم است.

رشیدی با اشاره به كاربرد پروژه مركز عملیات امنیتی، خاطرنشان كرد: كاربرد این پروژه در مباحث امنیتی نظیر نفوذ هكرها در شبكه و ویروس‌‏ها است، به طوری كه SOC این نفوذها را تشخیص می‌‏دهد.
وی در پایان تاكید كرد: هم اكنون كارهای امنیتی قوی‌‏تری در شبكه دیتا در حال پیگیری است و به طور كلی روی مباحث امنیت در شبكه كار می‌‏شود.

منابع:

ایتنا
ICT Center

                                           
 

نوشته شده در چهارشنبه 6 اردیبهشت 1385 و 12:04 ب.ظ توسط امیر

ویرایش شده در - و -